درباره مجموعه

موسسه ی تبلیغی جهادی زوارالزهراء علیهاالسلام از سال ۱۳۹۲ فعالیت های تبلیغی خود را در شهر تهران آغاز کرده و در حال حاضر أهمّ برنامه های تبلیغی اش موارد زیر می باشد

تبلیغ دانش آموزی در مدارس

منابر مساجد، هیئات، جلسات خانگی و ...

تبلیغ در بوستان ها و اماکن عمومی

غرفه های مشاوره و پاسخگویی به سوالات دینی به صورت ثابت و مناسبتی

اردوهای جهادی در شهر تهران

اردوهای راهیان نور

اعتکاف رمضانیه

و...

مبلغ گرامی قبل از ثبت نام برای تبلیغ ماه محرم به نکات ذیل توجه فرمایید:

۱: تبلیغ ماه محرم موسسه ی تبلیغی جهادی زوارالزهراء سلام الله علیها متمرکز بر تبلیغ در مدارس جنوب تهران مشتمل بر مقاطع دبستان (پایه های پنجم و ششم)،دبیرستان دوره ی اول (راهنمایی سابق) و دبیرستان دوره ی دوم (دبیرستان و پیش دانشگاهی سابق) به شکل کلاسداری، و در کنارش سخنرانی در مراسم صبحگاه و نمازخانه ی مدرسه به مناسبت محرم با درخواست و هماهنگی مسؤولین مدرسه می باشد.

۲: نکته ی بسیار مهم این است که «طرح تداوم» این تبلیغ نیز به شکل ماهیانه 1 الی 2 روز کلاسداری در همان مدرسه ای که طلبه در محرم رفته است برقرار می باشد. واضح است اولیت موسسه در پذیرش مبلغ محرم، با بزرگوارانی می باشد که شرکت در طرح تداوم را به طور کامل پذیرفته اند.

تاریخ طرح تداوم:

۲۴مهر (شهادت امام سجاد ع)

۲۷آبان (ایام دهه ی صفر)

۱۳ و ۱۴ آذر (ایام میلاد پیامبر اعظم ص)

۱۰ و ۱۱ بهمن (فاطمیه اول)

۲۹ و ۳۰ بهمن (فاطمیه دوم)

۲۲ فروردین (شهادت امام کاظم ع)

۹ و ۱۰ اردیبهشت (ایام نیمه شعبان)

به دلیل اتفاقات غیرقابل پیش بینی،این تاریخ ها احتمال تغییر دارند

۳: از آنجایی که موسسه برای پویایی و بازدهی هرچه بیشتر تبلیغ دانش آموزی (و غیره) قوانین، برنامه ها و اهداف خاصی مد نظر دارد رعایت قوانین و ملاحظات موسسه که در جلسات حضوری اعلام خواهد شد الزامی می باشد.

۴: با عنایت به این مطلب که از مهم ترین اهداف موسسه اعزام مبلغ به هیئات سطح شهر جهت سخنرانی می باشد، لذا تلاش می شود در شب ها هم، سخنرانی و منبر برای بزرگواران فراهم شود که در همین راستا خادمان شما در موسسه پیگیری ها و مکاتباتی با سازمان تبلیعات اسلامی و... نموده اند. اما به دلیل قطعی نبودن تعداد منبرهای هماهنگ شده، در این قسمت قولی داده نمی شود.

۵: همه ی اعزام های موسسه به شکل کاملا جهادی و بدون هدیه، حق التبلیغ و... می باشد و در این زمینه هیچ تعهدی داده نمی شود. هر چند خادمان شما می کوشند که از مراکز ذیصلاح، بانیان خیر و... وجوهاتی را هرچند اندک تهیه و مانند سنوات گذشته به عنوان هدیه به مبلغین پرداخت نمایند.

۶: تأمین اسکان در تهران برای خانواده ی مبلغین متاهل، اسکان مجردی، غذا و کرایه ی ماشین بر عهده ی موسسه می باشد.